Hackamore Acavallo Alupro 133g


 • Kód
  AC799
 • Dostupnost
  Ihned
 • Naše cena bez DPH
  1 645 Kč
 • Naše cena s DPH
  1 990 Kč

Barva


Hliníkové hackamore v různých lesklých barvách, 6 mm silné, velmi lehké a odolné. Zabraňuje korozi, záruka dlouhé životnosti tohoto výrobku, maximální hmotnost 133 g na pár, speciální tvar a celková délka 200 mm představuje jak optimální symbiózu maximálního komfortu pro koně, tak i jemné a přitom efektivní ovládání jezdcem. Vyrábí se pouze v jedné velikosti, ale jde snadno nastavit na nejméně dvě různé úrovně v závislosti na způsobu připnutí a použitém typu příslušenství, díky této funkci lze hackamore přizpůsobit potřebám různých koní během chvilky. Prodává se v páru.

Acavallo AluPro Hackamore je vyrobeno z certifikovaného vysoce kvalitního anodizovaného hliníku 6082.

Acavallo AluPro Hackamore je zvláště vhodné pro koně, kteří mají dočasný nebo trvalý problém s běžnými udidly z jakéhokoli důvodu (velmi citlivá ústa, problémy se zuby či zranění čelisti, zlé předchozí zkušenosti atd.). Použití hackamore také podporuje korektnější ježdění tím, že učí jezdce vyvinout měkké a dobře vyvážené ruce. Současně dovolí koni překonat často dlouhotrvající zápasení s ostrými a nevhodnými udidly a znovu získat nezbytnou důvěru v rukou jezdce.

K dispozici barvách odpovídajícím zbarvení AluPro Safety třmenů a barvám třmenů Arco AluPro - černá, charcoal (tm.šedá), titanová, aluminium (stříbrná), hnědá, bronzová, modrá, červená, rosegold, oranžová. Po každém použití lze snadno umýt pod tekoucí vodou.

Vyrobeno v Itálii