Podložka Acavallo Hexagonal gel/pamětová pěna volný kohoutek

2 999 Kč
4 650 Kč
Kód produktu:
AC174
Výrobce:
ACAVALLO
Varianta neexistuje
Varianty produktu
hnědá/černá/přírodní
ks

Revoluční Acavallo® plochá štíhlá podložka se semišem, volným kohoutkem, zadní ovčí kůží a hexagonálním gelem kombinuje styl a technologii pro pohodlí vašeho koně.
Jeho protiskluzová a nárazy tlumící šestihranná gelová struktura spolu se semišovou spodní podšívkou a zadním okrajem z ovčí kůže nabízí prodyšnost, tlumení nárazů a perfektní padnutí.
Díky šestihrannému designu gelu je vzduch při pohybech koně stlačován a následně vytlačován, čímž vzniká vzduchový polštář pod sedlem. Díky tomu je podložka vhodná pro jakýkoli styl a velikost anglických sedel.
Středová část se dokonale přizpůsobí kohoutku a hřbetu koně a zajišťuje dostatečný prostor mezi sedlem a gelem pro optimální cirkulaci vzduchu.
Podšívka zadního okraje z ovčí kůže Acavallo® v kombinaci s gelem zabraňuje tření, oděrkám a puchýřům a nabízí vašemu koni maximální pohodlí.
Použitý gel Acavallo® je hypoalergenní, netoxický a bezpečný pro kůži koně, umožňuje přímý kontakt bez podráždění. Navíc lze gel snadno přizpůsobit jakémukoli typu sedla díky jeho všestrannosti.
Ovčí kůže Acavallo® je přírodní, hypoalergenní a jemný materiál, který nabízí vynikající ochranu proti oděru. Jeho vysoká hustota vláken na centimetr čtvereční z něj dělá ideální změkčující výplň. Účinně absorbuje pot a rychle jej uvolňuje do venkovního vzduchu, čímž zajišťuje suché prostředí pro vašeho koně.

Lze prát v pračce na 30°C nebo ručně s jemným mýdlem a vodou
Nepoužívejte agresivní čisticí prostředky
Nesušte v sušičce
Nevystavujte přímému teplu nebo silnému slunečnímu záření
Nechte přirozeně uschnout

Parametry
Barva hnědá, přírodní, černá
Vaše produkty

Naposledy navštívené